Inertskettad

Lahtised kettad avatud pooliga, sobivad spinningule, õngele, feedrile ja paljudele teistele püügi vahenditele.

Inertskettad Siin on 8 toodet.

Showing 1 - 8 of 8 items
 • Kiirvaade
  654,00 € Toode on eeltellitav

  Tänu poolsügavale poolile on sobilik nii tamiiliga kui ka nööriga püügiks.  Uuel Morethanil on lisaks Mag Sealed loogalaagrile kasutatud ka vända all kahte MAG SEALed kuullaagrit, mis tagab selle ülihea vastupidavuse. Uue Morethani rootor on tehtud Zaion materjalist, mis vähendab rulli kaalu. Rulli kere on valmistatud eriti tugevast HardBody-Z...

  654,00 €
  Toode on eeltellitav
 • Kiirvaade
  408,00 € Toode on ettetellitav
  Hea pakkumine!

  Rulli kere on valmistatud eriti tugevast HardBody-Z alumiiniumist. Uue Certate rootor on tehtud Zaion materjalist, mis vähendab rulli kaalu. Certate rullil on tagatud ülisujuv käik, perfektne liinilaotamine ja ekstreemselt pikk eluiga.

  408,00 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  408,00 € Toode on ettetellitav

  Legendaarne meriforelli püüdmiseks mõeldud ketas - nüüd saadaval ka MAG SEALED versioon. Rulli kere on valmistatud eriti tugevast HardBody-Z alumiiniumist. Ideaalne ketas forelli ja haugi püüdmiseks.

  408,00 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  1 121,00 € Toode on ettetellitav

  Rulli kere on valmistatud eriti tugevast HardBody-Z alumiiniumist, mis tagab selle hea vastupidavuse ka kõige raskemates oludes. Sobiv rull merel kalapüügiks, kuna on varustatud MAG SEAL tehnoloogiaga. Sobiv rull kõigile, kellele meeldib merehiiglastele väljakutseid esitada. Nüüdsest veelgi suurema merevee vastase kaitsega!

  1 121,00 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  31,80 € Toode on ettetellitav

  Sepistatud alumiiniumpool Instant Anti Reverse Grafiidist varupool (sügav/spinninguks) Power Drive hammasratas S-Curve kerimissüsteem Käepideme pool vahetatav (parem/vasak) Masinaga balanseeritud rootor Kõrge tõmbetugevusega plastkorpus

  31,80 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  47,52 € Toode on ettetellitav

  Sepistatud alumiiniumpool Instant Anti Reverse Ülekande suhe 4.7:1 Power Drive hammasratas Käepideme pool vahetatav (parem/vasak) Masinaga balanseeritud rootor Kõrge tõmbetugevusega plastkorpus Jaapani kvaliteediga kuullaagrid

  47,52 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  716,00 € Toode on ettetellitav

  Spinningurull, mis on tänu oma Zaion kerele kaalult väga kerge. Kõik tavapärased kohad, kuhu kergelt satub mustus ja vesi, on sellel rullil suletud Mag Sealed tehnoloogiaga. Selle rulliga on garanteeritud pidevalt sujuv jooks ja pikk eluiga.

  716,00 €
  Toode on ettetellitav
 • Kiirvaade
  827,00 € Toode on ettetellitav

  Uus Saltiga on veelgi paremini kaitstud soolvee ja korrosiooni vastu. Ideaalne valik Norra meres kalastamiseks. Zaioni Air rootor vähendab rulli kaalu ning tagab täiuslikult sujuva liinijooksu. Väga suure tõmbejõuga Saltiga sisaldab endas piisavalt jõuvarusid, et vastu astuda ka suurimatele merehiiglastele.

  827,00 €
  Toode on ettetellitav
Showing 1 - 8 of 8 items